NISSAN MURANO
Yeni Nissan Murano, ilk nesil Murano’ nun başarıyla sunduğu teknoloji , güç ve konfor üzerine oturtuldu. Segmentinde, dinamik crossover yapısıyla göze çarpan ve bu sayede kolaylıkla ayırt edilebilen Nissan Murano, yeni tasarım anlayışıyla rakiplerine karşı çok ciddi bir alternatif oluşturuyor.

Yeni Nissan Murano, eşsiz güç, güvenlik ve 4 çeker sistemiyle gerçek bir SUV olma özelliğini taşırken, üstün performans ve kuvvetli görünümüyle sportif bir araç olma özelliklerini de sunuyor.


İkinci jenerasyon Murano, ilk Murano’ nun orjinal yapısıyla aynı genleri paylaşırken, kapsamlı değişiklikleri de beraberinde getiriyor. İç kabininde daha konforlu, geniş ve zarif hatlar hakim ve özellikle arka yolcular için bir “business class” ortamı yaratılmış.

Araçta, 265PS güç ve 325Nm tork üreten 24 sübaplı 3,5lt V6 motor kullanılıyor. Aynı zamanda Yeni Murano’da devrimsel bir teknoloji ile geliştirilmiş X Tronic CVT şanzıman görev yapıyor. Yeni CVT vites sitemi, yakıt tüketimini düşürürken, performans kullanımına hemen cevap verecek nitelikte tasarlanmış.

Ayrıca, Nissan’ın yeni teknolojisi olan, çizilmeye karşı koruyuculu boya sistemi, günlük kullanımdan kaynaklanan ya da aracın yıkanmasından ötürü oluşan çizikleri, içerdiği esnek reçine katkısı sayesinde gideriyor.

Hiç yorum yok: