Caddy Maxi Türkiye'de


Volkswagen Caddy’nin uzun versiyonu Caddy Maxi Türkiye’de pazara sunuldu. Standart Caddy’e oranla 47 cm daha uzun olan Caddy Maxi’nin Van ve Kombi olmak üzere 2 versiyonu bulunuyor.

Geniş iç hacmi, güçlü ve dinamik dış görünümü ile pek çok artıyı bünyesinde bulunduran Volkswagen Caddy Maxi Türkiye’de pazara sunuldu. Standart Caddy’e oranla 47 cm daha uzun olan Volkswagen Caddy Maxi sadece genişliği ile değil fonksiyonelliği ile de göz dolduruyor.
Caddy Maxi Panel Van özellikle dağıtım filolarının ihtiyaçlarına yönelik standart donanım paketi ve özel fiyatı ile Türkiye pazarına sunuluyor. 4.2 m3 ile sınıfının en yüksek yükleme hacmine sahip olan Caddy Maxi Panel Van, özellikle Caddy ve Transporter segmenti panel van modelleri arasındaki yükleme hacmi boşluğunu dolduruyor. Şehir içi dağıtım filoları için çok önemli olan yüksek hacim, düşük dönüş dairesi çapı ve ekonomik motor Caddy Maxi Panel Van’ı segmentinde önemli bir yere taşıyor. 236 cm’lik yükleme uzunluğu ve 888 kg’lık taşıma kapasitesine sahip olan Caddy Maxi Panel Van’ın bir diğer özelliği de bir Euro paletin uzunlamasına yüklenmesine olanak sağlayan tekerlek davlumbazları arasındaki yükleme genişliğinin 1170 mm olması. Caddy Maxi Panel Van ile farklı sektör ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel donanımlı araçların oluşturulabilmesi de mümkün.

Caddy Maxi’nin 5 koltuklu Kombi versiyonu ise 1,6 m3 bagaj hacmi ve standart Caddy Kombi’ye oranla 50 mm artırılan arka koltuk diz mesafesi ile daha geniş ve konforlu bir iç hacim sunuyor.
İlk Caddy Maxi Filosunu UPS Teslim aldı Volkswagen Ticari Araç ailesinin yeni modeli Caddy Maxi’nin ilk filo satışı taşımacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden UPS’e gerçekleştirildi. 125 araçlık Caddy Maxi Panel Van filosunu teslim alan UPS Türkiye yetkilileri filo araçlarını seçerken satın alma sırasındaki avantajlarının yanı sıra yakıt tüketimi, servis ve bakım gibi giderleri de göz önüne aldıklarını belirtirken Caddy Maxi Panel Van ile UPS filosunu genişletme kararını almalarında en büyük etkenin kullanım maliyetlerinin uzun vadeli olarak ele alınması olduğunu vurguladı.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

coğu dandik firmaların araçlarından kat kat iyi vede fiatıda ekonomik ve karizma araç.mesala fiat doblocargo 29ibnytl ve klima abs vs donanım yok.oysa caddy van standart clima asr esc abs vs 28bine nedersiniz.