Cam tavanlı Qashqai satışta


Nissan, fark yaratan panaromik cam tavan özelliğini, Nissan Qashqai Tekna Executive 1.6litre 4X2 M/T versiyonunda standart sunmaya başladı.

Türkiye’ de “Asi Şehirli” olarak adlandırılan Nissan’ ın Crossover segmentindeki güçlü modeli Qashqai, artık sahip olduğu panoramik cam tavanıyla yolcularına daha ferah, daha aydınlık bir iç alan sunuyor. Arka koltuk baş mesafesine kadar uzayan panoramik cam tavan yolculukları daha keyifli ve eğlenceli bir hale dönüştürüyor.

Özgün tasarımı ile güven hissini pekiştiren yüksek sürüş pozisyonu sayesinde müşterilerin beğenisini kazanan Nissan Qashqai, 1.6lt. benzinli düz vites, 2.0 lt. benzinli otomatik ve 2.0lt. dizel otomatik vitesli motor seçenekleri ile ülkemizde satılıyor. Nissan Qashqai’ nin Tekna Executive versiyonunda ABS, ESP, TCS, ön, yan ve perde hava yastıkları, deri döşeme, ısıtmalı ön koltuklar, Cruise Control, Bluetooth, çift bölgeli otomatik klima, katlanabilir yan aynalar gibi zengin donanım özellikleri bulunuyor.

Qashqai 2007 yılında, Euro NCAP’in 10 yıllık tarihi boyunca yaptığı testler içerisinde, şimdiye kadar alınan en yüksek güvenlik skorunu elde etti. Bu test sonuçlarına göre; Nissan Qashqai, hem yolcuların, hem de yayaların güvenliğini en üst düzeyde sağlarken, şehiriçi ve dışı kullanım için en ideal araç olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Önümüzdeki dönemde ürün seçenekleri çeşitlenecek Nissan Qashqai’ nin panoramik cam tavanlı Tekna Executive 1.6litre 4X2 M/T versiyonu 55.990 YTL’den satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok: